Jak na rychlý růst řas?

Zdravá strava – základ všeho

Na celé fungování našich těl působí především strava. A není tomu jinak ani v tomto případě. Abyste měla zdravé řasy, je nutné do jídelníčku zařadit potraviny s vysokým podílem vitamínu A, C, E a B7. Ty obsahují například: listová zelenina, ořechy, avokádo a ryby. Nebojte se Vašim řasám přilepšit také formou přírodních doplňků stravy, jako je třeba kolagen či keratin.

Kvalitní make-up

Volte jemné a přírodní produkty na oční make-up, které nebudou Vaše řasy zbytečně zatěžovat. Vybírejte hydratující řasenky obsahující vitamíny. Ty voděodolné používejte minimálně, při jejich odstraňování jsou řasy více namáhány.

Odličování

Buďte na své řasy opatrní během procesu odličování. Agresivní tření očí může je poškodit, což následně vede k vypadávání. Nejlépe uděláte, pokud budete používat odličovací prostředky na olejové bázi, které necháte chvilku působit a následně setřete. Takto se zbavíte make-upu nejšetrněji.

Séra na podporu růstu řas

Na současném trhu najdete velká množství sér, která zaručují rychlý růst řas. Dokáží ochránit před lámáním a vypadáváním, regenerují a vyživují folikuly. Je to tedy vynikající podpora růstu řas. Některá se používají podobně jako řasenka, za pomocí kartáčku, jiná jsou aplikována přímo u kořínků. Pokud budete sérum používat pravidelně, zanedlouho docílíte viditelných změn. Vybírejte produkt s přírodními složkami, jako je ricinový olej, arganový olej nebo extrakt z aloe vera.

Masáž víček

Masírování víček je vhodnou technikou, jak urychlit řasy v jejich růstu. Pomáhá zvyšovat průtok krve do folikulů a tím je podpořit. V kombinaci s ricinovým, mandlovým nebo kokosovým olejem můžete dosáhnout báječných výsledků. Udělejte si každý večer chvilku a dopřejte svým očím odpočinek.

Prodlužování řas

Prodlužování řas se stalo populárním trendem v kosmetickém průmyslu, který umožňuje získání dlouhých a hustých řas za krátkou dobu. Tato metoda může být prováděna různými způsoby. Lze aplikovat jednorázové řasy, které jsou vhodné na speciální příležitosti, či trvalé prodloužení, se kterým Vám pomůže odborník. Tato technika umožňuje ženám dosáhnout dokonalého vzhledu, který vydrží až několik týdnů. Nicméně je důležité si uvědomit, že prodlužování řas vyžaduje pečlivou péči a údržbu, aby se minimalizovalo riziko poškození přirozených řas a pokožky očních víček.

 

Růst řas je procesem, který potřebuje čas a péči. Dodržováním těchto jednoduchých tipů a triků můžete dosáhnout vysněných výsledků. Nezapomeňte, že každé tělo je jiné. Hledejte tedy cestu, která Vám bude nejvíce vyhovovat. S pečlivostí a trpělivostí budete mít brzy Vaše vytoužené řasy.

Objednejte se na konzultaci a vše společně probereme
Rezervovat termín

Vážení pacienti, od 1.1. 2024 se na Vás budeme těšit v nových, krásnějších a větších prostorách na adrese: Koliště 141/47, Brno (1.poschodí). Ordinace v Kuřimi nebude po tomto datu již v provozu.