• Domů
  • Laserové ošetření

Laser, to je krásnější pleť

Náš Youlaser MT

Youlaser MT představuje jednu z nejmodernějších a unikátních laserových technologií v oblasti laserové dermatologie. Jedná se o jediný laser na světě umožňující v jednom momentu působení
2 laserových vlnových délek na kůži. Nejmodernější frakční ablativní resurfacing znamená velmi šetrné dermatochirurgické zákroky.

Rozdíl oproti jiným laserům

Díky unikátní laserové technologii YoulaserMT je při laserovém dermatochirurgickém zákroku laserový paprsek zaměřen cíleně na odstraňovanou tkáň. Nedochází tak výrazně k tepelnému poškození zdravé kůže ( jako např. při použití samotného CO2 laseru ) a urychluje se také rekonvalescence a hojení po zákroku.

Hlavní oblasti, kde je laser vysoce efektivní

Výsledné stavy po akné

Umíme řešit problémy s afrotickými (vpadlými) i vystouplými hypertrofickými jizvami a keloidy. Zabýváme se také pozánětlivou pigmentací či rozšířenými póry.

Jizvy

Nespecializujeme se pouze na jizvy vzniklými po akné, ale jsme schopni zahlazovat veškeré typy jizev.

Rejuvenace - resurfacing

Laser řeší problémy s vráskami, barevnými změnami, poškozenou kůží sluncem (photoaging). Zaměřuje se na vypnutí kůže, obnovu pleti a stimulaci kolagenu.

Objednejte se na konzultaci a vše společně probereme
Rezervovat termín

Nejmodernější laserová technologie

Laser Youlaser MT představuje kombinaci ablativního a neablativního ošetření.  Koncovka laseru v interakci s kůží vytváří mikroskopické termální poškození kůže tzv. micro thermal zones.

 

V závislosti na vlnové délce 1540 nm nebo 10600 nm vytváří laser v rúzných hloubkách bodová termální poškození, která vedou k výrazné stimulaci kolagenu ( 1540 nm) nebo tvorbě nové epidermis (10600 nm). Vlnová délka 1540 nm je excelentní na korekci jizev po akné či jiných nebo pro vypnutí pleti. Na druhou stranu vlnová délka 10600 nm je efektivnější na korekci pigmentací a vrásek. YouLaser MT představuje tedy ošetření s nadsázkou 2 lasery v jednom sezení a v jednom okamžiku.

 

laser-banner

Volejte
734 420 996

nebo si jednoduše rezervujte termín online

OBJEDNAT SE
Objednejte se na konzultaci a vše společně probereme
Rezervovat termín

Vážení pacienti, od 1.1. 2024 se na Vás budeme těšit v nových, krásnějších a větších prostorách na adrese: Koliště 141/47, Brno (1.poschodí). Ordinace v Kuřimi nebude po tomto datu již v provozu.