Důležité je cítit se dobře

Jak u nás probíhá spolupráce ve 3 krocích

1.
Objednání a dotazy

Začátek naší společné cesty necháme vždy na vás, stačí zadat objednávku a to buď telefonicky, online nebo emailem. Pokud chcete poradit před objednáním, neváhejte se nás zeptat.

2.
Konzultace a zákrok

Po sjednaném termínu se potkáme v ordinaci, kde probereme problém či přání a zvolíme jen to řešení, které vám bude v danou chvíli nejvíce vyhovovat. Pakliže je řešením malý zákrok, můžeme ho provést ihned, v případě rozsáhlejších záležitostí naplánujeme vhodný nový termín.

3.
Kontrola a péče

Jakmile bude proveden zákrok, čeká nás ještě kontrola, abychom se ujistili, že vše proběhlo tak, jak mělo. Probereme taktéž další péči, která vám uleví od obtíží a pomůže udržet výsledek zákroku co možná nejdéle.

Estetická dermatologie – obličej, krk

Hydrolifting přináší obnovení hydratace a lifting v oblasti tváří.  Množství kyseliny hyaluronové v kůži se snižuje o 6 % za deset let. Ta spolu s vitamíny, aminokyselinami, nukleovými kyselinami, antioxidanty a minerály patří k důležitými látkám pro obnovu kůže. Rovnoměrnou intradermální aplikací v oblasti obličeje, krku, dekoltu či hřbetu rukou je možné velmi rychle doplnit jak léty ztracenou kyselinu hyaluronovou, tak ostatní klíčové živiny. Přímé injekční podání všech těchto přirozeně se vyskytujících látek do podkoží přináší dramatické omlazení pleti o desítku let.

Rekonvalescence žádná.

Nová metoda ošetření, která spojuje výplňové techniky a mezoterapii. Jedná se o účinnou anti-aging proceduru, která působí jako prevence proti stárnutí kůže a zastavuje rozvoj známek stárnutí – jako jsou vrásky, ztráta pevnosti, hutnosti, elasticity, pigmentací nebo nízká aktivace novotvorby kolagenu a elastinu. Obnovuje strukturu pleti a chrání ji před oxidačním stresem.

Ošetření je vhodné pro oblast tváře,krku, dekoltu a hřbetů rukou.

Pro optimální výsledky se doporučují 3 sezení v  intervalu 3 týdnů . Udržovací léčba 1 sezení každých 4-6 měsíců. Výsledky jsou dlouhotrvající až 9 měsíců.

Beauty booster Mezoterapii lze kombinovat s chemickým peelingem, výplněmi a botulotoxinem. Délka zákroku trvá  přibližně  15-20 minut.  Ideální je lokální aplikace anestetického krému 30 – 45 minut před zákrokem.

Omezení po aplikaci :

 • mohou být drobné modřinky , mírné zarudnutí pleti
 • vystouplé pupence po vpichu jsou běžné a přetrvávají 4-12 hodin
 • omezení není jinak žádné

Chemický lékařský peeling kontrolovaným procesem obnovuje vrchní vrstvu kůže a současně přináší buněčnou stimulaci a regeneraci pokožky.

Dle indikace lékaře je aplikován buď speciální roztok chemického peelingu  na akné, mastnou pokožku s rozšířenými pory nebo rozjasňující peeling na pokožku s hypepigmentacemi a povadlou pletí.

 

Pleť je po zákroku prozářená a vyhlazená. Chemický lékařský peeling slouží jako doplňková léčba akné. Optimální je provedení tří až pěti ošetření s odstupem jednoho týdne. Zákrok trvá přibližně 15 minut. Jde o povrchový chemický peeling, 2. den může být pozorováno jemné olupování ošetřené oblasti. Pro aplikaci je vhodný obličej, dekolt nebo hřbety rukou.

Omezení po aplikaci :

 • během kůry chemického peelingu je nutné se vyvarovat návštěvě solária , pleť chránit před sluncem vhodným krémem s SPF 30 – 50+
 • pleť dostatečně promazávat vhodným hydratačním a zklidňujícím krémem

Známky stárnutí spojené s činností mimických svalů mohou být efektivně odstraněny nebo korigovány pravidelnou aplikací botulotoxinu, který blokuje činnost podkožního svalstva a vyhlazuje tak povrch kůže. Efekt botulotoxinu je dočasný , trvá cca 5-6 měsíců.

Indikace: oblast mračivky, okolí očí,  čelo, povislé koutky úst, pomerančová kůže brady,  zúžení obličeje ( aplikace do žvýkacího svalu), mesobotox ( dekolt, tvář).

Omezení po aplikaci :

 • bezprostředně po zákroku a následující 4 hodiny neležet na zádech,nemasírovat a nenahřívat ošetřená místa, 4 hodiny se hluboce nepředklánět
 • 1-2 dny po aplikaci necvičit, nepít alkohol, nenavštěvovat saunu nebo solárium

 

Efekt zákroku nastupuje druhý den po aplikaci a rozvíjí se plně během následujících 14- ti dnů.

Biostimulační obnovující gel určený k biorestrukturalizaci pokožky obsahující vysoce čištěné polynukleotidy přírodního původu. Dochází k aktivaci procesů bioregenerace jak na hloubkové úrovni ( tuková, kostní a svalová tkáň), tak na úrovni samotné pokožky ( stimulace fibroblastů).

Aplikace je vhodná při ochablosti pleti, u drobných vrásek, kruhů pod očima, hloubkové hydrataci pleti, korekci jizviček, stimulaci kolagenu, doplněk léčby před a po zákrocích ( laser, plastická chirurgie ).

Protokol léčby lze kombinovat s jinými technikami ( botulotoxin,výplně,laser…).

Protokol předpokládá 2- 3 sezení s odstupem 2-3 týdnů, udržovací sezení následně po 3 měsících.

Aplikace probíhá v lokální anestezii  krém, po zákroku jsou patrné drobné vpichy , které odezní během 3-4 hodin.

Vhodné oblasti : oční okolí, víčka, tvář,krk,dekolt, hřbety rukou, kruhy pod očima

Dermální výplně s obsahem kyseliny hyaluronové umožní vyplnění vrásek a rýh. Používají se pro obnovu ztraceného objemu  ve středních partiích obličeje, tvarování brady, úpravu výrazových vrásek a kruhů pod očima, vyplnění a úpravu tvaru rtů, korekce hřbetů rukou a v neposlední řadě zlepšují strukturu pokožky. S ohledem na ošetřovanou oblast je při výběru aplikačního materiálu nutné vždy zohlednit jeho specifické vlastnosti, pouze tak lze dosáhnout těch nejlepších výsledků.

Výsledek aplikace musí být přirozený a je jedinečně přizpůsobený Vašemu obličeji a Vaší osobnosti.

Cílem je zdůraznit přirozenou krásu a obnovit mladistvý vzhled, harmonizovat tvář .

Aplikace je prováděna dle typu ošetření a indikace lékaře speciální atraumatickou kanylou nebo jehlou. Rekonvalescence je téměř nulová.

Omezení po zákroku :

 • neaplikovat make-up 12 hod po ošetření
 • nechodit do sauny , solária 2-4 týdny
 • omezit lehce mimiku 12 hod po ošetření
 • nechodit na kosmetická ošetření a masáže 1 měsíc  ( dle typu ošetřené lokality )
 • dodržovat pitný režim
 • nedotýkat se a nemasírovat
 • po ošetření rtů aplikovat hydratační zklidňující balzám na rty dle doporučení

Aplikace liftingových nití je miniinvazivní metoda, která  umožňuje repozici (lifting)  ochablých tkání, stimulaci kolagenu , lifting tváře bez chirurgického zákroku. Současně se zlepší textura pleti, jemné linky, vrásky, elasticita kůže. Výsledek je okamžitý, dlouhotrvající .

Kdo je vhodným kandidátem :

-pacienti s mírnými až středními známkami poklesu pleti

-pokleslé obočí

-povislé čelo

-nepravidelnosti ve tváři

-nosoretní rýhy

-prověšené čelisti

-uvolněný,pokleslý obličej

-asymetrie tváře

-konturace tváře

-korekce nosu

 • Trvání efektu: 2-3 roky

Rekonvalescence a omezení po zákroku je minimální ( 1-3 dny)

Doporučení po zákroku : 24 hod fixační obličejová maska ( jen u někteých nití) , jemné vstupy jsou zalepeny náplastí po 3 dny, necvičit týden, ne sauna, ne solarium.

 

 

 

 

DermaPen (mikrojehličky) jsou nástrojem pro terapii, která vede k regeneraci pokožky (auto micro needle therapy system). Je to forma mezoterapie využívaná pro revitalizaci pokožky, lifting pokožky, výživu vlasů, snížení tukových zásob, léčbu akné a zlepšení tonusu pleti. Zákrok je téměř bezbolestný, skládá se ze třech základních ošetření po měsíci.

Velmi oblíbenou formou je Microgold , kdy se pomocí speciálních jehliček aplikuje směs hyaluronové kyseliny, vitamínů, botulotoxinu do pokožky tváře, dekoltu, krku. Dochází k prozáření pleti, redukci rozšířených poru, vypnutí pokožky, stimulaci kolagenu.

Léčebná dermatologie – obličej, krk

Nečistá pleť, rozšířené póry, zánětlivé pupínky a cysty. Takové jsou projevy jednoho z nejčastějších kožních onemocnění, které je třeba léčit. Akné je esteticky rušivé a často velmi bolestivé. V poslední době nepostihuje jen mladistvé, ale i dospělé vlivem hormonálních změn, stresu a působením vlivu prostředí. Je celá řada léčebných možností. Jsou založeny na vědecky podložených zkušenostech a doporučeních. Základem je důkladné čištění pleti, lékařský peeling, lékařem individuálně stanovená lokální nebo/a celková terapie.

Rosacea je onemocnění postihující především obličej. Projevuje se zarudnutím, zánětlivými pupínky a rozšířenými žilkami. Onemocnění má řadu forem, od nichž se odvíjí také jejich léčba. Terapie zahrnuje předepsání lokálních přípravků. V těžších případech je nutná celková léčba, velmi účinná je  aplikace IPL. Ochrana před UV zářením je pro pacienta stěžejní. Z režimových opatření je důležité vyvarovat se sálavému teplu, pobytu v sauně, pobytu v mrazech . V dietě se vyvarujte konzumaci horkých a kořeněných jídel  a nápojů.

Chronické zánětlivé onemocnění se sklonem k recidivám nejčastěji postihuje ženy ve věku 20-45 let. V posledních letech přibývá případů výskytu onemocnění i u mužů,  ale může se objevit také u dětí (nejčastěji v období před pubertou). Vyšetření erudovaným dermatologem je nutné. Pacienta je třeba poučit zejména o režimových opatřeních a zavedení adekvátní terapie.

Bradavice ( verruca vulgaris) jsou virové kožní onemocnění, které probíhá v různé klinické formě. Je známa řada virů napadající lidskou kůži a sliznice – především se jedná o lidský papillomavirus (HPV). Častým místem vzniku bradavic jsou například plosky nohou, kde onemocnění bývá velmi bolestivé. Při léčbě bradavic upřednostňujeme kombinovanou lokální léčbu terapeutickými roztoky s  laserovým a mechanickým odstraněním afekce.

Herpes neboli opar je jednou z nejčastějších a nejnepříjemnějších virových infekcí. Propuká nejčastěji na kůži. Infekce postihuje nejčastěji rty a jejich okolí nebo oblast genitálií. Ovšem může být postižena kterákoliv oblast na těle. Onemocnění je vysoce nakažlivé, proto je nutné řádné poučení pacienta. Léčba je lokální, eventuálně celková. V případě častých recidiv je vhodné imunologické vyšetření.

Jedná se o kosmeticky rušivě působící hyperpigmentace zpravidla na čele, spáncích a tvářích. Neexistuje prakticky žádná metoda, která by zajistila dlouhodobý léčebný efekt. Podle zkušeností MUDr. Neradové je nutné  léčbu kombinovat . Součástí terapie je aplikace laseru , intenzivního pulsního světla v kombinaci s lékařským peelingem s obsahem aktivních ingrediencí nebo v kombinaci s vhodnou dermokosmetikou. . Pro pacienta je nutná ochrana před sluncem.

Mateřská znaménka mohou být vrozená nebo se vyvíjí během života. V rámci onkologické prevence je vhodné vyšetření znamének kvůli vzniku melanomu. Jedná se o nejnebezpečnější formu rakoviny kůže. Vznik kožního melanomu se zvyšuje už desítky let. Díky řadě edukačních programů a zlepšující se diagnostice se významně zvyšuje zachycení melanomu v jeho časných stadiích. Nedílnou součástí primárního vyšetření pacientů s pigmentovými znaménky je vyšetření dermatoskopem, který umožňuje přesnější, a tím i spolehlivější stanovení diagnózy u klinicky nejasných ložisek.

Pro suchou kůži je charakteristický úbytek kožních lipidů a/nebo snížená hydratace. Je častým problémem nejen v zimních měsících. Existuje řada příčin suché kůže jako například nedostatečná funkce mazových žláz nebo nedostatečná vazebná kapacita pro vodu. Naši pacienti jsou po dermatologickém vyšetření důkladně poučeni o péči o pokožku (mytí, následná péče po koupeli atd.) a jsou seznámeni s produkty lékařské dermokosmetiky vedoucí k obnově elasticity a hydratace pleti. Součástí je také výživové poradenství. V některých případech je těžké odlišit pouhou suchou kůži od skutečného kožního onemocnění, třeba neurodermitis. Důležitou roli pak hraje zkušené oko dermatologa a jeho vědomosti. Velký důraz klade MUDr. Neradová na individuální léčebnou péči, která je založena na nejnovějších poznatcích v oboru, a na výběr dermokosmetiky.

Léčba jizev a jejich korekce musí být vedena pouze kvalifikovaným dermatologem. Prvním krokem je správná diagnóza. V závislosti na ní se urči adekvátní léčebný postup. MUDr. Neradová ošetřuje své pacienty individuálně metodami jako je například infiltrace jizvy roztoky s obsahem kortikosteroidů,  dermální výplně ,frakční laser , polynukleotidy apod.

Umožňuje zpřesnit diagnózu pigmentových lézí. U pacientů s mnohočetnými znaménky napomáhá rozhodnout, které znaménko odstranit a které nikoliv. Napomáhá rozlišit zhoubné pigmentace od nezhoubných.

Molusca contagiosa je onemocnění virového původu, které má charakter drobných voskově lesklých bradaviček s centrální vkleslinkou. Přenáší se přímým kontaktem. Odstranění dermatologickou kyretkou, lze v lokální anestezii.

Bradavice jsou virové onemocnění, které se přenáší přímým kontaktem. Projevují se typickými bradavičkami různé velikosti nejvíce na prstech, hřbetu rukou, na dlaních a ploskách, kde mohou bolet. Vždy je nutné vyšetření dermatologem k zavedení adekvátní léčby.

Atopický ekzém představuje systémové onemocnění, vyžadující mezioborovou spolupráci a léčbu. Jde o neinfekční, zánětlivé postižení kůže. Atopický ekzém se vyskytuje ve třech rozdílných formách, které se liší obdobím vzniku a vzhledem kožních projevů. Průběh onemocnění je u každého dítěte jiný. První je kojenecká forma (ekzém na tvářích a čele, hlavě, těle, nohou), následuje dětská forma (vyrážka v loketních a podkolenních jamkách, na krku, zápěstí a hřbetu rukou). Nabízíme individuální nastavení léčebného plánu, který zahrnuje lokální terapii, celkovou léčbu, režimová a výživová doporučení.

Plenková dermatitida neboli opruzení se vyskytuje v každém věku dítěte na místech tzv. vlhké zapářky (genitál, třísla, podpaží, kožní záhyby na krku atd.). Kůže je zarudlá, mokvající, může se infikovat a objeví se hnisavé puchýřky a plošky. Základem léčby je časté přebalování dítěte a zavedení vhodné místní terapie dermatologem.

Impetigo je onemocnění, jehož původcem jsou bakterie. Na kůži dochází k výsevu puchýřků s čirým až zkaleným obsahem a mohou být zvětšeny lymfatické uzlinky. Impetigo dítě svědí. Dermatologická léčba představuje lokální eventuálně celkovou antibiotickou terapii a režimová opatření. Zabraňte dítěti, aby si na postižená místa sahalo a škrábalo puchýřky, docházelo by tak totiž k šíření infekce po těle.

Probatorní excize je odebrání vzorku kůže malým kruhovým skalpelem v lokální anestezii z diagnostických důvodů za účelem histologického vyšetření.

Abraze (kyretáž) zahrnuje povrchové snesení kožních výrůstků a stařeckých bradavic (verruca seborrhoica).

Totální excize je kompletní odstranění kožních útvarů z léčebných nebo kosmetických důvodů v lokální anestezii, následuje histologické vyšetření útvarů.

Shave excize představuje povrchové snesení kožních výrůstků v lokální anestezii.

 

Laserová dermatologie

ULTRA rychlý diodový epilační laser s 3PC technologií chlazení (před, během laserového pulzu a po) s výkonem a pulzací dle nejnovějšího stavu techniky. Jedná se o první systém s více vlnovými délkami pro velmi rychlou epilaci, respektive 755/810 nm pro jemné a světlé/blond chloupky.

Doporučení :

nejméně 5 týdnů před zákrokem chloupky nevytrhávat

den před zákrokem nebo v den zákroku chloupky oholit

není vhodné aplikovat na opálenou pokožku

Zákrok se opakuje po 4-8 týdnech, interval se postupně prodlužuje.

 

Nový laserový přístroj Youlaser MT představuje jednu z nejmodernějších a unikátních laserových technologií v oblasti laserové dermatologie. Jedná se o jediný laser na světě umožňující v jednom momentu působení 2 laserových vlnových délek na kůži. Díky nejmodernější laserové technologii je paprsek zaměřen pouze na odstraňovanou tkáň, lze tedy říci, že nedochází tak výrazně k tepelnému poškození zdravé kůže (což se například děje u standardního CO2 laseru). Díky danému se urychluje rekonvalescence a hojení po provedeném zákroku. Jedná se tedy o techniku maximálně šetrnou.

Dermatochirurgické ošetření : odstranění benigních výrustků, pigmentací, laserová chirurgie

Prováděno v lokální anestezii, po zákroku hojení stroupkem.

 

Frakčníí laserové ošetření : korekce jizev, akné, fotoomlazení , laserový peeling

Hojení 2-5 dnů dle typu zákroku.

Jedná se o převratné IPL, které dodává 3x více energie  ( až hodnoty laseru) v oblasti vlnových délek 500-600 nm a zvyšuje účinnost odstranění červených a hnědých skvrn.

Lumecca IPL  je vysoce účinné na redukci až odstranění cévních a pigmentových lézí,  kompletní fotorejuvenaci s jedním až dvěma ošetřeními. Díky Intenzivně chladícímu safírovému nástavci jde o téměř  bezbolestnou proceduru ( pocitově jako šlehnutí gumičkou ).

Zákrok se opakuje po 3- 4 týdnech.

Objednejte se na konzultaci a vše společně probereme
Rezervovat termín