Co je u nás nového?

01. 07. 2020

Přístrojové techniky – II. část

V předchozím článku jsme Vám představili dvě přístrojové techniky, které dokáží obnovit ochablou pleť, vyhladit ji a celkově pokožku omladit. Čas bohužel nezastavíme a tak dřív nebo později na sobě všichni zpozorujeme, že je naše pleť tenčí, začínají se nám tvořit vrásky a pokožka postupně stárne. Jak jsme již v první části článku zmiňovali, v dnešní době je už naštěstí možné proti tomuto přirozenému procesu bojovat pomocí přístrojových technik. Pojďme se tedy podívat na další metody.

Číst článek

Přístrojové techniky – I. část

05. 06. 2020

„Nemrač se nebo ti to zůstane! “ – známá fráze, kterou nás v mládí strašili rodiče i prarodiče. Při stárnutí pleti dochází ke zpomalení procesu regenerace buněk. Daný proces se děje ve všech vrstvách kůže a je vyvolán působením vnitřních faktorů a výrazně ovlivněn vlivem prostředí i životním stylem. V dnešní době si ale můžeme trošku pomoci a stárnutí pleti alespoň zmírnit. Pojďme si tedy projít první dvě metody přístrojových ošetření pokožky, které dokáží zajistit celkové omlazení pleti.

Číst článek

Botulinum toxin A aneb sbohem vrásčitému hněvu

02. 06. 2020

Trápí Vás pocit, že se sami na sebe ze zrcadla mračíte? A je tento pocit způsoben vráskami mezi obočím? Pakliže na obě otázky odpovídáte ano, existuje řešení, které vrásčitou zamračenost snadno odstraní. Tím řešením je botulinum toxin typu A. A pozor! Tento známý pomocník v estetické dermatologii dokáže i mnohem víc…

Číst článek

Chemický peeling – cesta k mladšímu já

31. 03. 2020

Ruku na srdce. Kdo z nás by nechtěl vypadat o pár let mladší? Máme velké štěstí, že metod omlazení v posledních letech přibývá. Pojďme se tedy společně zaměřit na jednu z nejčastějších a nejméně invazivních procedur.

Číst článek

Mezoterapie – omlazení pomocí jehliček

23. 03. 2020

Mezoterapie patří mezi oblíbené metody sloužící k omlazení pokožky na obličeji, krku, dekoltu i na hřbetu ruky. Díky tomu se zvyšuje cirkulace krve a lymfy což vede ke zlepšení regenerace vaší pokožky.

Číst článek

Antiaging metody – Mezonitě, tekuté nitě

15. 03. 2020

Mezonitě se stále ještě řadí mezi nepříliš obvyklou metodu omlazení pleti. Jejich princip je založen na aplikaci speciálních nití do podkoží, kde se rozloží a vytvoří speciální kolagenovou vrstvu. Tento postup způsobí celkové omlazení a vypnutí kůže na obličeji. Pokožka se zároveň zpevní a vizuálně zkrášlí. Ideální, co myslíte?

Číst článek

Anti-aging metody: Kyselina hyaluronová

20. 12. 2019

Alfou i omegou péče o zralou pleť je kyselina hyaluronová. Právě tato látka totiž pomáhá pokožce zachovat si pružnost a předcházet tak tvorbě nežádoucích vrásek. Avšak její obsah se přirozeně snižuje s věkem. Dodání této kyseliny zpět do pokožky zaujímá přední místo v estetické medicíně.

Číst článek

Chcete se objednat?
Kontakty

Ordinace je zpět v provozu, těšíme se na Vaši návštěvu. Pokud máte zájem o nový termín zákroku nebo potřebujete bližší informace, prosím volejte na: 734 420 996.