Co je u nás nového?

25. 09. 2019

Rychlé a šetrné řešení? Ano, s Youlaserem MT

Stále více pacientů požaduje rychlou, efektivní a neinvasivní korekci nedokonalostí pleti. Ať už se jedná o požadavky z oblasti dermatologie, tak estetické medicíny. Odpovědí na jejich potřebu bylo pořízení laserové platformy Youlaser MT do naší ordinace.

Číst článek

Zdravý pobyt na slunci III. – Jak se bezpečně opalovat?

29. 08. 2019

I když už je léto z velké části za námi, tropické teploty ještě nějakou chvíli vydrží. Proto jsem se rozhodla uvést poslední článek letní série. Tentokrát se budu více zabývat ochrannými přípravky k efektivní ochraně pokožky před slunečním zářením.

Číst článek

Zdravý pobyt na slunci II. – Péče o dětskou pokožku

24. 07. 2019

Po krátké odmlce se k nám tropické teploty postupně vracejí. Lidé dál míří na vytoužené dovolené. Ať už zůstáváte u toho našeho českého rybníčku, nebo zavítáte blíže k rovníku – a máte s sebou děti – určitě byste se měli zaobírat tím, jak své ratolesti před sluncem můžete ochránit.

Číst článek

Zdravý pobyt na slunci I. – Výhody a nevýhody opalování

10. 07. 2019

Příchod léta s sebou kromě mnohých radostí přináší také jedno velké nebezpečí – sluníčko. Ačkoliv opálená pleť vypadá na první pohled pěkně, přehnané slunění se nemusí vždy vyplatit. Ale obavy stranou, není důvod se bát slunce jako takového, pokud zvolíte vhodný přístup k opalování i péči o pokožku. O tom, co vám slunění může dát, ale zároveň také vzít, je první článek ze třídílné série Zdravý pobyt na slunci.

Číst článek

Jak správně pečovat o pleť na jaře?

02. 04. 2019

Příroda se začíná po krůčkách probouzet ze zimního období. Změna přichází nejen do venkovního světa, ale zasahuje i naše tělo a jeho největší orgán – kůži. Ta v předjaří vyžaduje intenzivní péči – a trošku jinou, než jste volili přes zimu. V tomto článku vám doporučím, na co se zaměřit a na co si dát v jarní péči o pleť naopak pozor.

Číst článek

  • 1
Chcete se objednat?
Kontakty