Co je u nás nového?

20. 11. 2019

Stárnutí pleti – I. část (intrinsické)

Stárnutí tvoří nedílnou součást života a postihuje bez výjimky každého z nás. Stárnutí kůže představuje komplex biologických procesů, které jsou podmíněny dvěma faktory. První z nich je chronologický, kdy se jedná o vlastní, takzvané intrinsické stárnutí.

Číst článek

Rychlé a šetrné řešení? Ano, s Youlaserem MT

25. 09. 2019

Stále více pacientů požaduje rychlou, efektivní a neinvasivní korekci nedokonalostí pleti. Ať už se jedná o požadavky z oblasti dermatologie, tak estetické medicíny. Odpovědí na jejich potřebu bylo pořízení laserové platformy Youlaser MT do naší ordinace.

Číst článek

Zdravý pobyt na slunci III. – Jak se bezpečně opalovat?

29. 08. 2019

I když už je léto z velké části za námi, tropické teploty ještě nějakou chvíli vydrží. Proto jsem se rozhodla uvést poslední článek letní série. Tentokrát se budu více zabývat ochrannými přípravky k efektivní ochraně pokožky před slunečním zářením.

Číst článek

Zdravý pobyt na slunci II. – Péče o dětskou pokožku

24. 07. 2019

Po krátké odmlce se k nám tropické teploty postupně vracejí. Lidé dál míří na vytoužené dovolené. Ať už zůstáváte u toho našeho českého rybníčku, nebo zavítáte blíže k rovníku – a máte s sebou děti – určitě byste se měli zaobírat tím, jak své ratolesti před sluncem můžete ochránit.

Číst článek

Zdravý pobyt na slunci I. – Výhody a nevýhody opalování

10. 07. 2019

Příchod léta s sebou kromě radostí přináší také jedno velké nebezpečí – sluníčko. Ačkoliv opálená pleť vypadá na první pohled pěkně, přehnané slunění se nemusí vyplatit. Obavy stranou, není důvod se bát slunce jako takového, pokud zvolíte vhodný přístup k opalování i péči o pokožku.

Číst článek

Jak správně pečovat o pleť na jaře?

02. 04. 2019

Příroda se začíná po krůčkách probouzet ze zimního období. Změna přichází nejen do venkovního světa, ale zasahuje i naše tělo a jeho největší orgán – kůži. Ta v předjaří vyžaduje intenzivní péči – a trošku jinou, než jste volili přes zimu. V tomto článku vám doporučím, na co se zaměřit a na co si dát v jarní péči o pleť naopak pozor.

Číst článek

O augmentaci rtů s MUDr. Martinou Neradovou

07. 12. 2018

MUDr. Neradová je odborná kožní lékařka, která má bohaté zkušenosti s augmentací rtů. Jedná se o zvětšení objemu červeně rtů, čímž se korigují proporční nedostatky a harmonizuje se celý výraz obličeje, pokud je vše děláno s rozumem a citem dle určitých pravidel.V dnešní době je velkým trendem, proto odpovíme na otázky, které jinde nenajdete.

Číst článek

Chcete se objednat?
Kontakty