Na přirozenosti záleží

Jak u nás probíhá spolupráce ve 3 krocích

1.
Objednání a dotazy

Počátek naši společné cesty necháme vždy na vás, respektive stačí se objednat. Buď telefonicky, mailem, či online. Pakliže máte dotaz, neváhejte se na nás obrátit. Vše společně probereme.

2.
Konzultace a zákrok

Po příchodu do ordinace zkonzultujeme vaše přání a zvolíme jen to řešení, které pro vás bude nejvíce přijatelné. Poté nastanou dvě možnosti. V případě, že se bude jednat o menší zákrok, lze jej provést ihned, v případě složitějších zásahů najdeme nový termín.

3.
Kontrola a péče

Po zákroku nás čeká ještě kontrola, abychom se ubezpečili, že vše proběhlo tak, jak jsme si na počátku naší cesty zvolili. Taktéž probereme následnou péči a další možnosti, které vám pomohou udržet pokožku ve formě.

Estetická dermatologie – hruď

Nová metoda ošetření, která spojuje výplňové techniky a mezoterapii. Jedná se o účinnou anti-aging proceduru, která působí jako prevence proti stárnutí kůže a zastavuje rozvoj známek stárnutí – jako jsou vrásky, ztráta pevnosti, hutnosti, elasticity, pigmentací nebo nízká aktivace novotvorby kolagenu a elastinu. Obnovuje strukturu pleti.

Ošetření je vhodné pro oblast tváře,krku, dekoltu a hřbetů rukou.

Beauty booster Mezoterapii lze kombinovat s chemickým peelingem, výplněmi a botulotoxinem.  K získání viditelně omlazené kůže jsou nezbytná 3 ošetření  s odstupem 3-4 týdnů. Udržovací 1 ošetření se doporučuje po 4-6 měsících. Délka zákroku přibližně 20 minut. Ideální je lokální aplikace anestetického krému 30 – 45 minut před zákrokem.

Chemický lékařský peeling kontrolovaným procesem obnovuje vrchní vrstvu kůže a současně přináší buněčnou stimulaci a regeneraci pokožky.

Dle indikace lékaře je aplikován buď speciální roztok chemického peelingu  na akné, mastnou pokožku s rozšířenými pory nebo rozjasňující peeling na pokožku s hypepigmentacemi a povadlou pletí.

 

Pleť je po zákroku prozářená a vyhlazená. Chemický lékařský peeling slouží jako doplňková léčba akné. Optimální je provedení tří až pěti ošetření s odstupem jednoho týdne. Zákrok trvá přibližně 15 minut. Jde o povrchový chemický peeling, 2. den může být pozorováno jemné olupování ošetřené oblasti. Pro aplikaci je vhodný obličej, dekolt nebo hřbety rukou.

Biostimulační obnovující gel určený k biorestrukturalizaci pokožky obsahující vysoce čištěné polynukleotidy přírodního původu. Dochází k aktivaci procesů bioregenerace jak na hloubkové úrovni ( tuková, kostní a svalová tkáň), tak na úrovni samotné pokožky ( stimulace fibroblastů).

Aplikace je vhodná při ochablosti pleti, u drobných vrásek, kruhů pod očima, hloubkové hydrataci pleti, korekci jizviček, stimulaci kolagenu, doplněk léčby před a po zákrocích ( laser, plastická chirurgie ).

Protokol léčby lze kombinovat s jinými technikami ( botulotoxin,výplně,laser…). Protokol předpokládá 3 sezení s odstupem 2-3 týdnů, udržovací sezení následně po 3 měsících.

Aplikace probíhá v lokální anestezii Emla krém, po zákroku jsou patrné drobné vpichy , které odezní během 3-4 hodin.

Vhodné oblasti : oční okolí, víčka, tvář,krk,dekolt, hřbety rukou.

Zkuste moderní kombinovanou anti-aging proceduru Mezobotox (polyrevitalizační roztok  + botulotoxin). Ošetření obličeje probíhá pomocí velmi povrchních mikroinjekcí. Cílem je odstranění vrásek a linek, novotvorba kolagenu a elastinu.

Dermální výplně s obsahem kyseliny hyaluronové umožní vyplnění vrásek a rýh. V případě použití přípravku s vysokou hustotou jsou schopny substituovat objem obličeje a provést korekci jeho kontur. Ošetření: rty (kontury, červeň rtu), nosortní rýhy, brada, tváře, kontury.

Nová liftingová metoda je založená na implantaci několika mini-vláken, která vytváří síť, jenž funguje jako podpora pro tkáň. Poskytuje okamžitý liftingový efekt za současné podpory kolagenu. Stimuluje omlazení pleti, přináší vitalitu, pružnost a světlejší tón pleti. Zlepšuje vzhled drobných vrásek, nosoretních rýh a kůže bez pružnosti. Metoda je miniinvazivní, pacient se zařadí do běžného života ihned po zákroku. Na pokožku lze aplikovat make-up. Zákrok trvá cca 30 minut. Je bezpečný a prakticky bezbolestný.

Co lze ošetřit: nosoretní rýhy, vrásky, zvýšení obočí, vrásky na čele, krk, dekolt, ruce, hřbety rukou, dvojitá brada, břicho apod.

Trvání efektu: 2-3 roky

DermaPen (mikrojehličky) jsou nástrojem pro terapii, která vede k regeneraci pokožky (auto micro needle therapy system). Je to forma mezoterapie využívaná pro revitalizaci pokožky, lifting pokožky, výživu vlasů, snížení tukových zásob, léčbu akné a zlepšení tonusu pleti. Zákrok je téměř bezbolestný, skládá se ze třech základních ošetření po měsíci.

Léčebná dermatologie – hruď

Nečistá pleť, rozšířené póry, zánětlivé pupínky a cysty. Takové jsou projevy jednoho z nejčastějších kožních onemocnění, které je třeba léčit. Akné je esteticky rušivé a často velmi bolestivé. V poslední době nepostihuje jen mladistvé, ale i dospělé vlivem hormonálních změn, stresu a působením vlivu prostředí. Je celá řada léčebných možností. Jsou založeny na vědecky podložených zkušenostech a doporučeních. Základem je důkladné čištění pleti, lékařský peeling, lékařem individuálně stanovená lokální nebo/a celková terapie.

Bradavice jsou virové kožní onemocnění, které probíhá v různé klinické formě. Je známa řada virů napadající lidskou kůži a sliznice – především se jedná o lidský papillomavirus (HPV). Častým místem vzniku bradavic jsou například plosky nohou, kde onemocnění bývá velmi bolestivé. Při léčbě bradavic upřednostňujeme kombinovanou lokální léčbu terapeutickými roztoky s mechanickým odstraněním afekce. V některých lokalitách je vhodné užití tekutého dusíku.

Herpes neboli opar je jednou z nejčastějších a nejnepříjemnějších virových infekcí. Propuká nejčastěji na kůži. Infekce postihuje nejčastěji rty a jejich okolí nebo oblast genitálií. Ovšem může být postižena kterákoliv oblast na těle. Onemocnění je vysoce nakažlivé, proto je nutné řádné poučení pacienta. Léčba je lokální, eventuálně celková. V případě častých recidiv je nutné stanovit komplexní léčebný plán.

Mateřská znaménka mohou být vrozená nebo se vyvíjí během života. V rámci onkologické prevence je vhodné vyšetření znamének kvůli vzniku melanomu. Jedná se o nejnebezpečnější formu rakoviny kůže. Vznik kožního melanomu se zvyšuje už desítky let. Díky řadě edukačních programů a zlepšující se diagnostice se významně zvyšuje zachycení melanomu v jeho časných stadiích. Nedílnou součástí primárního vyšetření pacientů s pigmentovými znaménky je vyšetření dermatoskopem, který umožňuje přesnější, a tím i spolehlivější stanovení diagnózy u klinicky nejasných ložisek.

Pro suchou kůži je charakteristický úbytek kožních lipidů a/nebo snížená hydratace. Je častým problémem nejen v zimních měsících. Existuje řada příčin suché kůže jako například nedostatečná funkce mazových žláz nebo nedostatečná vazebná kapacita pro vodu. Naši pacienti jsou po dermatologickém vyšetření důkladně poučeni o péči o pokožku (mytí, následná péče po koupeli atd.) a jsou seznámeni s produkty lékařské dermokosmetiky vedoucí k obnově elasticity a hydratace pleti. Součástí je také výživové poradenství. V některých případech je těžké odlišit pouhou suchou kůži od skutečného kožního onemocnění, třeba neurodermitis. Důležitou roli pak hraje zkušené oko dermatologa a jeho vědomosti. Velký důraz klade MUDr. Neradová na individuální léčebnou péči, která je založena na nejnovějších poznatcích v oboru, a na výběr dermokosmetiky.

Léčba jizev a jejich korekce musí být vedena pouze kvalifikovaným dermatologem. Prvním krokem je správná diagnóza. V závislosti na ní se urči adekvátní léčebný postup. MUDr. Neradová ošetřuje své pacienty individuálně metodami jako je například infiltrace jizvy roztoky s obsahem kortikosteroidů,  dermální výplně ,frakční laser , polynukleotidy apod.

Umožňuje zpřesnit diagnózu pigmentových lézí. U pacientů s mnohočetnými znaménky napomáhá rozhodnout, které znaménko odstranit a které nikoliv. Napomáhá rozlišit zhoubné pigmentace od nezhoubných.

Probatorní excize je odebrání vzorku kůže malým kruhovým skalpelem v lokální anestezii z diagnostických důvodů za účelem histologického vyšetření.

Abraze (kyretáž) zahrnuje povrchové snesení kožních výrůstků a stařeckých bradavic (verruca seborrhoica).

Totální excize je kompletní odstranění kožních útvarů z léčebných nebo kosmetických důvodů v lokální anestezii, následuje histologické vyšetření útvarů.

Shave excize představuje povrchové snesení kožních výrůstků v lokální anestezii.

 

Laserová dermatologie

Diodový epilační laser, který jako první na trhu kombinuje dvě vlnové délky 810nm a 755nm . Výsledkem je velmi rychlá a účinná permanentní redukce pigmentovaného i minimálně pigmentovaného ochlupení. Vysoký špičkový výkon laseru, kombinace vlnových délek a aplikátor s účinným chlazením jsou zárukou minimální bolestivosti a hlavně vysoké efektivity a rychlého nástupu účinku.

Doporučení :

nejméně 5 týdnů před zákrokem chloupky nevytrhávat
den před zákrokem nebo v den zákroku chloupky oholit
není vhodné aplikovat na výrazně opálenou pokožku

Zákrok se opakuje po 4-8 týdnech, interval mezi sezeními se postupně prodlužuje.

Po zákroku :
Na ošetřená místa se doporučuje aplikovat zklidňující pěna nebo krém ( např.Panthenol pěna, Bepanthen krém, Cicalfate krém…)

 

Nový laserový přístroj Youlaser MT představuje jednu z nejmodernějších a unikátních laserových technologií v oblasti laserové dermatologie. Jedná se o jediný laser na světě umožňující v jednom momentu působení 2 laserových vlnových délek na kůži. Díky nejmodernější laserové technologii je paprsek zaměřen pouze na odstraňovanou tkáň, lze tedy říci, že nedochází tak výrazně k tepelnému poškození zdravé kůže (což se například děje u standardního CO2 laseru). Díky danému se urychluje rekonvalescence a hojení po provedeném zákroku. Jedná se tedy o techniku maximálně šetrnou.

Dermatochirurgické ošetření : odstranění benigních výrustků, pigmentací, laserová chirurgie

Prováděno v lokální anestezii, po zákroku hojení stroupkem.

 

Frakčníí laserové ošetření : korekce jizev, akné, fotoomlazení , laserový peeling

Hojení 2-5 dnů dle typu zákroku.

Lumecca představuje nejvýkonnější IPL na trhu ( „Laser-like IPL „), které dodává 3x více energie  ( až hodnoty laseru) v oblasti vlnových délek 500-600 nm a zvyšuje účinnost odstranění červených a hnědých skvrn.

Lumecca IPL  je vysoce účinné na redukci až odstranění cévních a pigmentových lézí,  kompletní fotorejuvenaci s jedním až dvěma ošetřeními. Díky Intenzivně chladícímu safírovému nástavci jde o téměř  bezbolestnou proceduru ( pocitově jako šlehnutí gumičkou ). Pro dosažení požadovaného výsledku je nutné méně opakování zákroků než u jiných IPL.

Zákrok se opakuje po 3- 4 týdnech .

Doporučení :
-po zákroku je pokožka prohřátá a pocitově několik hodin po ošetření cítíté více či méně mírné pálení
-promazávat zklidňujícím krémem několik dnů
-make-up lze po 24 hodinách
-vyvarovat se slunění týden , při pobytu na slunci používat krém s SPF 50+

Přelomová technologie Morpheus8 představuje revoluční ošetření na bázi mikrojehličkové radiofrekvence, stala se celosvětovým hitem, na toto ošetření nedají dopustit celebrity jako Kim Kardashian, Eva Longoria, Gwyneth Paltrow …. Kombinace mikrojehličkování a radiofrekvence se dosahuje synergického působení, dochází ke stimulaci tvorbu kolagenu a elastinu v hlubších vrstvách pokožky,rejuvenaci epidermis.
Výsledkem je redukce vrásek, konturace tváře, vyhlazení pleti a jizviček, zpevnění kůže. Ošetření pokožky probíhá v hloubce dle nastavení od 5mm až do 7mm . Tato minimálně invazivní technologie může být použita v oblasti tváře i těla.

Efekt : výrazné omlazení a zpevnění pleti
zpevnění kontur ( dolní čelist, tzv.syslíky, podbradek,povislá kůže kolen,paží,krku,břicha…)
korekce jizev po akné, redukce pórů
zlepšení textury pleti
korekce strií
korekce nadměrného pocení

Počet sezení : 1 – 2 ošetření ( odstup nejméně 1 měsíc)

Po ošetření je pokožka začervenalá, objevuje se pocit pálení a pnutí, samovolně odezní během několika hodin. Jemné otoky nebo stroupky mizí během několika dnů.
Po ošetření je nutné vyhýbat se pobytu na slunci, používat ochranný krém s SPF 50+. Make-up nepoužívat 48 hodin po zákroku.

Objednejte se na konzultaci a vše společně probereme
Rezervovat termín

Vážení pacienti, od 1.1. 2024 se na Vás budeme těšit v nových, krásnějších a větších prostorách na adrese: Koliště 141/47, Brno (1.poschodí). Ordinace v Kuřimi nebude po tomto datu již v provozu.