• Domů
  • Blog
  • Jaké benefity přinese nově dostupné ošetření přístrojem Morpheus?

Jaké benefity přinese nově dostupné ošetření přístrojem Morpheus?

Co je Morpheus8

Procedura mikrojehličkové radiofrekvence je postavena na drobných jehličkách, jež pronikají do hlubokých vrstev pokožky. Výstupky způsobují miniaturní poškození epidermisu, díky kterým se spustí přirozený proces hojení kůže.

 

Tvorba kolagenu a elastinu, jakožto doprovodné jevy, dodávají pleti větší objem a napětí. Radiofrekvence na koncích jehel zahřívá spodní vrstvu kůže a podporuje produkci kolagenu. I díky hlubšímu průniku jehliček do kůže lze pozorovat rychlé a znatelné změny.

 

Ošetření morpheus přispívá k obnově a zpevnění pokožky. Po mikrojehličkové radiofrekvenci se snižuje výskyt vrásek a dochází k celkové revitalizaci pleti s dlouhodobým efektem.

 

Zákrok je aplikovatelný jak na obličej, tak na zbytek těla. Nejčastěji se vykonává v oblasti obličeje, krku, dekoltu, břicha či stehen a dodává člověku celistvý mladistvý vzhled.

Není se čeho bát

Mikrojehličkování a s ním spojená radiofrekvence jsou naprosto bezpečné. Přístroj Morpheus 8 splňuje veškeré normy a je certifikován úřadem pro kontrolu potravin a léků (FDA).

 

Riziko následné pozánětlivé hyperpigmentace se považuje za minimální, přičemž obvyklá doba rekonvalescence je velmi krátká.

Doporučení po zákroku

Vyhněte se alespoň na dva dny fyzickým aktivitám a umožněte pokožce co nejrychlejší regeneraci. S make-upem taktéž nejméně 48 hodin počkejte, dejte si pauzu i od solárií a bazénů, vhodný není ani pobyt na přímém slunci.

Nechte se zvelebit v centru Brna

Dermatologie Brno vám ráda poskytne svou pomocnou ruku k okamžitému omlazení. Metodu s vámi ráda probere osobně paní doktorka/MUDr. Martina Neradová Richterová, atestovaná lékařka v oboru dermatovenerologie.

 

A kde nás najdete? Klinika se nachází na ulici Koliště, v těsné blízkosti stejnojmenného parku a Úrazové nemocnice.

Objednejte se na konzultaci a vše společně probereme
Rezervovat termín

Vážení pacienti, od 1.1. 2024 se na Vás budeme těšit v nových, krásnějších a větších prostorách na adrese: Koliště 141/47, Brno (1.poschodí). Ordinace v Kuřimi nebude po tomto datu již v provozu.